Alapítványunk

A PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnázium létesítője és fenntartója

a Korszerű Fogtechnika Oktatásért Alapítvány.

Az alapítók – maguk is jeles fogtechnikus szakemberek, kiváló fogtechnikus mesterek – évek óta részt vesznek az oktatásban.

Az alábbi célokat tűztük ki magunk elé:

• Alapot adni, lehetőséget teremteni a fogtechnika területén dolgozó szakembereknek és a tanulóifjúságnak céljaik megvalósításához.
  • Az iskola fenntartása és működtetése, a fogtechnikusi szakmában folyó szakképzés lehető legmagasabb szintre emelése.
  • Idegennyelv-ismerettel rendelkező, korszerű igényeknek megfelelő munkaerő képzése, a fogtechnika színvonalának növelése érdekében történő tapasztalatcserék, tanulmányutak, szakmai programok, az ezeken való részvétel megszervezése, lebonyolítása.

Tisztelt Támogatóink!

Kérjük, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-át szíveskedjenek iskolánk
KORSZERŰ FOGTECHNIKA OKTATÁSÉRT Alapítványa javára felajánlani.

Az alapítvány célja a legjobb eredményt elérő FOGTECHNIKUS tanulóink jutalmazása, ösztönzése,
diákprogramok, versenyek, iskolai rendezvények szponzorálása.

Adószám: 18472352-1-06
Bankszámla szám: Erste Bank 11998006-06499642-10000001

Támogatásukat megköszönik
a PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnázium
tanulói és az Alapítvány kuratóriuma.